O FIRMIE

INCOLA - POLSKA MARKA BEZGLUTENOWA

Marka Incola została stworzona w 2011 roku przez zespół specjalizujący się w technologiach produkcji bezglutenowej. Nasze linie produkcyjne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby całkowicie zabezpieczyć różnorodny wachlarz produktów bezglutenowych przed wzajemnym zanieczyszczeniem alergenami pokarmowymi.

Nazwa marki pochodzi z łaciny Incola – domownik. Naszym celem jest dotarcie do klienta na diecie bezglutenowej - do każdego miejsca i o każdej porze. Poprzez nasze działania marketingowe chcemy sprawić, aby Państwa życie było łatwe, nie tylko w miejscu zamieszkania, ale także w podroży, hotelu czy restauracji.

Specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji wyrobów piekarniczych oraz ciastkarskich. Produkty kierowane są do wszystkich konsumentów z nietolerancją glutenu, mleka, kazeiny, laktozy, soi, jaj oraz wszelkiego rodzaju orzechów.

Wielokrotne kontakty z klientem polskim oraz zagranicznym pozwoliły na stworzenie takiego profilu produkcji, aby zaspokoić wymagania coraz szerszej rzeszy konsumentów z alergiami pokarmowymi, toteż składy produktów wolnych od alergenów zostały skomponowane w taki sposób, aby każdy konsument mógł wybrać coś dla siebie.

Misja firmy GFS Poland została oparta o długoletnie doświadczenie kadry zarządzającej w zakresie produkcji pieczywa bezglutenowego oraz innej żywności bezglutenowej . Wiemy z jakimi problemami borykają się nasi klienci, dlatego też główny nacisk naszej działalności położony jest na jakość i bezpieczeństwo produktu. Przywiązujemy szczególną uwagę do technologii produkcji oraz systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności. W 2017 r. otrzymaliśmy Międzynarodowy Certyfikat Bezpieczeństwa Żywności IFS food oraz licencjonowany Znak Przekreślonego Kłosa. Jesteśmy przekonani, że tylko takie podejście procesowe jest w stanie uczynić naszą produkcję atrakcyjną dla konsumenta.

Bezpieczeństwo produktu jest gwarantowane poprzez nowoczesną infrastrukturę produkcyjną, przeszkolony personel a także liczne badania surowców i gotowych produktów w akredytowanych laboratoriach. Wysoka jakość i różnorodność oferowanych smaków, powoduje, iż klient zapomina o swojej chorobie, chętnie dzieląc się swoim pieczywem bezglutenowym z przyjacielem. Odbiorca nie musi analizować z uwagą etykiet naszych produktów bezglutenowych, ponieważ używamy naturalnych składników, wciąż podążając za nowymi odkryciami światowej technologii. Nasze produkty stanowią doskonały kompromis tradycyjnego smaku i innowacyjnej produkcji.

licencjonowany znak przekreślonego kłosa

Od września 2017 r. wszystkie produkty Incola certyfikowane są przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Licencjonowany znak Przekreślonego Kłosa jest wyraźnym sygnałem, że oznaczone nim wyroby są bezpieczne dla osób cierpiących na alergie pokarmowe i celiakię, a poziom glutenu w nich nie przekracza w nich 20 ppm. Kilku naszym produktom zmieniono już opakowania, na te oznaczone Certyfikowanym znakiem Przekreślonego Kłosa i sukcesywnie będą wdrażane kolejne.

CERTYFIKAT IFS FOOD

Od maja 2017 roku nasza firma posiada Międzynarodowy Certyfikat Bezpieczeństwa Żywności IFS food, który gwarantuje Państwu bezpieczeństwo i najwyższą jakość naszych produktów. Polityka jakości firmy oparta jest na systemie kontroli nie tylko całego procesu produkcyjnego, ale również dostawców wszystkich surowców używanych w naszym zakładzie. Firma szczyci się wysoko wykwalifikowaną kadrą,a nasi pracownicy produkcyjni są systematycznie szkoleni w zakresie zachowania bezpieczeństwa i jakości produktów.

Zobacz nasze certyfikaty

AKTUALNOŚCI

JESTEŚMY W NAJWIĘKSZYM SPOŻYWCZYM SKLEPIE INTERNETOWYM FRISCO.PL!

Lubicie zakupy internetowe? Jeśli tak, to zapraszamy na zakupy do największego, internetowego sklepu spożywczego! Od czerwca w asortymencie FRISCO.PL pojawiły się bezglutenowe produkty Incola. Znajdziesz tam: kilka rodzajów chlebów bezglutenowych szeroką ofertę bułek bezglutenowych kilka produktów dla wegan i bez alergenów nowości Incola np. bezglutenowe spody do pizzy coś  słodkiego na ząb – mini ciasto […]

Bezglutenowe fit batony z płatków owsianych z marchewką

Owsiane batony, idealne jako szybki, zdrowy posiłek dla każdego. Świetnie sprawdzają się jako przekąska do pracy, czy w drogę. Można je podawać również dzieciom, jako bezglutenowy posiłek do szkoły, jak i propozycja dla osób dbających o linię 🙂 Składniki (na 15 szt): ✅ 170g daktyli ✅ 50g masła orzechowego ✅ 75g jagód goji ✅ 150g […]

Wygraj toster – Konkurs na FB Incola 19.06-28.06.2020

Z okazji pojawienia się nowego chleba tostowego Incola w sklepach Carrefour przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są: ✅ 1 x Toster ELECTROLUX EAT7700R w kolorze czerwonym ✅ 10 x zestaw produktów Incola   Nagrodzimy 11 szczęśliwców! Czas trwania: 19.06. – 28.06.2020 r. Zasady: znaleźć post konkursowy na FB Incola Pod postem konkursowym […]

BEZGLUTENOWE PRODUKTY INCOLA W SKLEPACH TWÓJ MARKET. PROMOCJA!

Świetna wiadomość dla osób z województwa wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego! 🙂 Przez cały czerwiec trwa promocja 3 + 1 na nasze 2 chleby: ✅ bezglutenowy chleb świeży z ziarnami 350 g ✅ bezglutenowy chleb świeży z maczkiem 350 g   Czy wiesz że… Chleb świeży z ziarnami wygrał konkurs na NAJSMACZNIEJSZE PIECZYWO BEZGLUTENOWE 2020 według konsumentów? […]

Wegańskie Nowości w Auchan - Incola Crunchy - bułka pita