O FIRMIE

INCOLA - POLSKA MARKA BEZGLUTENOWA

Marka Incola została stworzona w 2011 roku przez zespół specjalizujący się w technologiach produkcji bezglutenowej. Nasze linie produkcyjne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby całkowicie zabezpieczyć różnorodny wachlarz produktów bezglutenowych przed wzajemnym zanieczyszczeniem alergenami pokarmowymi.

Nazwa marki pochodzi z łaciny Incola – domownik. Naszym celem jest dotarcie do klienta na diecie bezglutenowej - do każdego miejsca i o każdej porze. Poprzez nasze działania marketingowe chcemy sprawić, aby Państwa życie było łatwe, nie tylko w miejscu zamieszkania, ale także w podroży, hotelu czy restauracji.

Specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji wyrobów piekarniczych oraz ciastkarskich. Produkty kierowane są do wszystkich konsumentów z nietolerancją glutenu, mleka, kazeiny, laktozy, soi, jaj oraz wszelkiego rodzaju orzechów.

Wielokrotne kontakty z klientem polskim oraz zagranicznym pozwoliły na stworzenie takiego profilu produkcji, aby zaspokoić wymagania coraz szerszej rzeszy konsumentów z alergiami pokarmowymi, toteż składy produktów wolnych od alergenów zostały skomponowane w taki sposób, aby każdy konsument mógł wybrać coś dla siebie.

Misja firmy GFS Poland została oparta o długoletnie doświadczenie kadry zarządzającej w zakresie produkcji pieczywa bezglutenowego oraz innej żywności bezglutenowej . Wiemy z jakimi problemami borykają się nasi klienci, dlatego też główny nacisk naszej działalności położony jest na jakość i bezpieczeństwo produktu. Przywiązujemy szczególną uwagę do technologii produkcji oraz systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności. W 2017 r. otrzymaliśmy Międzynarodowy Certyfikat Bezpieczeństwa Żywności IFS food oraz licencjonowany Znak Przekreślonego Kłosa. Jesteśmy przekonani, że tylko takie podejście procesowe jest w stanie uczynić naszą produkcję atrakcyjną dla konsumenta.

Bezpieczeństwo produktu jest gwarantowane poprzez nowoczesną infrastrukturę produkcyjną, przeszkolony personel a także liczne badania surowców i gotowych produktów w akredytowanych laboratoriach. Wysoka jakość i różnorodność oferowanych smaków, powoduje, iż klient zapomina o swojej chorobie, chętnie dzieląc się swoim pieczywem bezglutenowym z przyjacielem. Odbiorca nie musi analizować z uwagą etykiet naszych produktów bezglutenowych, ponieważ używamy naturalnych składników, wciąż podążając za nowymi odkryciami światowej technologii. Nasze produkty stanowią doskonały kompromis tradycyjnego smaku i innowacyjnej produkcji.

licencjonowany znak przekreślonego kłosa

Od września 2017 r. wszystkie produkty Incola certyfikowane są przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Licencjonowany znak Przekreślonego Kłosa jest wyraźnym sygnałem, że oznaczone nim wyroby są bezpieczne dla osób cierpiących na alergie pokarmowe i celiakię, a poziom glutenu w nich nie przekracza w nich 20 ppm. Kilku naszym produktom zmieniono już opakowania, na te oznaczone Certyfikowanym znakiem Przekreślonego Kłosa i sukcesywnie będą wdrażane kolejne.

CERTYFIKAT IFS FOOD

Od maja 2017 roku nasza firma posiada Międzynarodowy Certyfikat Bezpieczeństwa Żywności IFS food, który gwarantuje Państwu bezpieczeństwo i najwyższą jakość naszych produktów. Polityka jakości firmy oparta jest na systemie kontroli nie tylko całego procesu produkcyjnego, ale również dostawców wszystkich surowców używanych w naszym zakładzie. Firma szczyci się wysoko wykwalifikowaną kadrą,a nasi pracownicy produkcyjni są systematycznie szkoleni w zakresie zachowania bezpieczeństwa i jakości produktów.

Zobacz nasze certyfikaty

AKTUALNOŚCI

NOWY BEZGLUTENOWY CHLEB WEGAŃSKI DOSTĘPNY W CARREFOUR

Grudzień rozpoczynamy świetnymi nowinami! Nasz nowy chleb znajdziecie w sklepach Carrefour w całej Polsce! Czym tak naprawdę wyróżnia się nowy chleb od Incola? ✅ Niekrojony – dłużej zachowuje świeżość po otwarciu opakowania ✅ Wolny od wszelkich alergenów! ✅ Unikalny, okrągły kształt bochenka ✅ Innowacyjna receptura z dodatkiem suchego zakwasu ryżowego A poza tym miękki i […]

BEZGLUTENOWE PANETTONE – SPRAWDŹ GDZIE GO MOŻESZ KUPIĆ!

Nie ulega wątpliwości, że już od listopada wypytujecie czy i gdzie będzie dostępne nasze świąteczne, bezglutenowe panettone. Mamy dla Was doskonałą informację 🙂 Kupicie je w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych sieciach handlowych w całej Polsce!    ➡ Sieci handlowe: ✅ Carrefour ✅ Auchan ✅ Makro ✅ Twój Market ✅ Strefa Diet   ➡ Sklepy […]

BEZGLUTENOWE PUSZYSTE NALEŚNIKI Z MĄKI RYŻOWEJ

Skutecznych przepisów na naleśniki nigdy dość! Niesamowitą puszystość naleśników z tego przepisu zapewnia przelanie ciasta przez drobne sitko oraz smażenie ich pod przykryciem 🙂 Składniki na ciasto: ✅ 150 g bezglutenowej mąki ryżowej INCOLA ✅ 50 g mąki ziemniaczanej ✅ 70 g bezglutenowych płatków owsianych INCOLA ✅ 650 ml mleka ✅ szczypta soli, kilka kropli […]

BEZGLUTENOWY CYTRYNOWY FIT SERNIK SZWAJCARSKI

Szybkie w wykonaniu i fit ciasto bezglutenowe! Bez pieczenia i zbędnych kalorii. Delikatne w smaku, świetnie sprawdzi się jako dietetyczny deser lub drugie śniadanie 🙂 Uroczy wygląd sera sprawi, że dzieci również będą zachwycone! Składniki na spód: ✅ 40g bezglutenowych płatków owsianych INCOLA ✅ 70g herbatników ✅ 40g masła Składniki na masę skyrowo-cytrynową: ✅ 2 skyry […]

Chleb wegański bezglutenowy - Incola

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.