PRACUJ Z INCOLA TEAM!

Jeśli interesuje Cię:

 • • Rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie?
 • • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności?
 • • Stabilne i atrakcyjne warunki pracy?

Aplikuj do nas!

Aktualne oferty:

PIEKARZ

Miejsce: Bielsko-Biała

Dział: Piekarnia
Zobacz Ofertę

PRACOWNIK PRODUKCJI (Z ORZECZENIEM LEKARSKIM)

Miejsce: Bielsko-Biała

Dział: Pakowanie
Zobacz Ofertę

KEY ACCOUNT MANAGER

Miejsce pracy: Śląsk

Dział: Sprzedaż
Zobacz Ofertę

KIEROWNIK OBSZARU SPRZEDAŻY – DETAL, TRADYCYJNY I HURT

Miejsce pracy: Północna Polska

Dział: Sprzedaż
Zobacz Ofertę

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. HORECA

Miejsce pracy: Mazowieckie i Podkarpackie

Dział: Sprzedaż
Zobacz Ofertę

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. RYNKU TRADYCYJNEGO I HURTOWEGO

Miejsce pracy: Mazowieckie, Podkarpackie, Małopolskie, Śląskie

Dział: Sprzedaż
Zobacz Ofertę

Nie widzisz oferty dla siebie?

Wyślij CV na adres rekrutacja@gfsp.pl

  Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Gluten Free Solutions Poland Sp. z o.o., ul. Komorowicka 110, Bielsko-Biała 43-300 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu oraz w dokumentach aplikacyjnych przez Gluten Free Solutions Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu oraz w dokumentach aplikacyjnych przez Gluten Free Solutions Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.*

  KLAUZULA INFORMACYJNA:
  Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland wymienionym w Polityce prywatności serwisu internetowego INCOLA.COM.PL Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.

  Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.