Patronackie sklepy internetowe Incoli

W trzech Patronackich Sklepach Internetowych Incoli znajdziecie Państwo wszystkie nasze produkty.

friendlyfoodshop.pl
Friendly Food Shop to sklep przyjazny osobom na diecie bezglutenowej. W jego ofercie występują tylko sprawdzone i w większości certyfikowane produkty bezglutenowe. Są one w pełni bezpieczne dla osób z celiakią i na diecie bezglutenowej. Znajdują się tam również produkty naturalne, ekologiczne, z kategorii zdrowej żywności, czy pochodzące ze sprawiedliwego handlu.

sklepbezglutenowy.com.pl
W sklepie All4Celiac można zakupić wyłącznie bezglutenowe produkty certyfikowane i oznaczone znakiem Przekreślonego Kłosa. Każdy z nich jest bezpieczny dla osób na diecie bezglutenowej. Oferta jest systematycznie rozszerzana w celu zaspokojenia potrzeb zgłaszanych przez klientów. Każdy produkt jest weryfikowany przed wprowadzeniem go do stałej oferty.

sklepbezglutek.pl
Sklep z bezglutenowymi produktami, który powstał po 6 latach od zdiagnozowania celiakii u jego właścicielki. W ofercie są tylko najlepsze i bezpieczne produkty dla osób, które nie mogą spożywać glutenu. Zakupów można również dokonać w sklepie stacjonarnym. Bezglutek zlokalizowany jest w Katowicach przy ul. Sienkiewicza 5/2.

singluten.pl
Sklep Sin Gluten mieści się przy al.Wojska Polskiego 41, na warszawskim Żoliborzu, w okolicy placu Grunwaldzkiego. Idea stworzenia przestrzeni bez śladowych ilości glutenu, gdzie cały asortyment jest pewny i certyfikowany, postała z myślą o wszystkich osobach na diecie bezglutenowej. W Sin Gluten nie trzeba czytać etykiet. Zakupy produktów bezglutenowych są w pełni bezpieczne, asortyment posiada przekreślony kłos lub czytelną informację producenta.

schowekzdrowia.pl
Stacjonarny sklep Schowek Zdrowia mieści się w Warszawie na Alei Krakowskiej 274. Schowek Zdrowia oferuje szeroką gamę zdrowej żywności. W swoim asortymencie ma ciekawe pozycje bezglutenowe, ale również wegańskie i bez cukru.

Vitalna Spiżarnia  to idealne miejsce dla każdego kto świadomie wybiera zdrowy styl życia.  Vitalna Spiżarnia przygotowała  dla Was bardzo szeroką ofertę produktów cieszących się uznaniem wśród klientów. Asortyment obejmuje m.in produkty BIO, produkty ekologiczne, produkty wegetariańskie oraz bezglutenowe.

Rynek Sieci Nowoczesnych i Handel Detaliczny

Dyrektor Handlowy
Tomasz Kliś
tel: +48 533 380 103
e-mail: tklis@gfsp.pl

Menedżer ds. Rozwoju Rynku
(obszar: pomorskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie)
Rafał Baer
tel: +48 537 820 221
e-mail: rbaer@gfsp.pl

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl