Sieci handlowe – adresy

NETTO
Sieć ponad 400 sklepów. Od czerwca 2021 r. na półkach Netto znajdziecie bezglutenowe bajgle, bułki kajzerki i chleb tostowy jasny. Adresy wszystkich sklepów dostępne tutaj.

ŻABKA I FRESHMARKET
Bezglutenowy chleb z ziarnami i bułki kajzerki są dostępne w sklepach sieci Żabka i Freshmarket. Sieć posiada około 7000 placówek w całej Polsce. Adresy wszystkich Żabek dostępne w lokalizatorze sklepów.

AUCHAN
Szeroka gama naszych produktów jest dostępna w hipermarketach Auchan w całej Polsce. Lokalizator sklepów dostępny tutaj.

CARREFOUR
Carrefour to sieć sklepów zlokalizowanych w całej Polsce. Wybrane pozycje z naszej oferty, z kategorii pieczywo i ciasta, dostępne są w stałej sprzedaży. Lista placówek Carrefour z ofertą produktów Incola dostępna jest tutaj.

LECLERC 
To sieć prawie 50 sklepów zlokalizowanych w 15 województwach. Dostępna tam oferta Incola obejmuje pieczywo, mąki i makarony. Lista placówek Leclerc dostępna jest tutaj.

MAKRO CASH AND CARRY
Makro to sieć hal zlokalizowanych w całej Polsce. Jest to idealne miejsce, aby zrobić zakupy hurtowe do sklepu lub dla osób, które mają zarejestrowaną działalność gospodarczą. Lista blisko 30 sklepów z ofertą produktów Incola dostępna jest tutaj.

SPAR
To sieć ponad 200 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce. W sklepach Spar znajdziecie nasze wybrane chleby, bułki ale także mąki. Dokładne adresy zobacz tutaj.

LEWIATAN
Sieć sklepów Lewiatan tworzy ponad 3200 placówek w Polsce. Można tam szukać asortymentu Incola z kategorii pieczywo, ciasta, mąki, makarony i płatki. Dokładnych lokalizacji sklepów można szukać tutaj.

KUCHNIE ŚWIATA
Kuchanie Świata to sieć delikatesów, która posiada rozwiniętą ofertę marki Incola. Sklepy zlokalizowane są w wybranych centrach handlowych w Polsce we Wrocławiu, Bydgoszczy, Łodzi, Krakowie, Warszawie, Konstancin-Jeziorna, Gdańsku, Katowicach i Poznaniu. Adresy sklepów Kuchnie Świata dostępne są tutaj.

INTERMARCHE
Wybrane produkty Incola znajdziecie w wybranych sklepach Intermarche w całej Polsce. Lista sklepów dostępna tutaj.

DELIKATESY CENTRUM
W sklepach Delikatesy Centrum, które zlokalizowane są w całej Polsce, dostępne jest pieczywo Incola. Oferta będzie stopniowo rozszerzana. Adresy sklepów można zobaczyć tutaj.

STREFA DIET
Strefa diet to 5 sklepów z żywnością bio i specjalistyczną, zlokalizowanych w Kielcach, Krakowie, Warszawie i Katowicach. Wszystkie sklepy oferują bardzo szeroki wybór bezglutenowych produktów Incola. Dokładne adresy zobacz tutaj.

ROSSMAN
Jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie, funkcjonująca w Niemczech, Polsce, Czechach, Albanii, Turcji i na Węgrzech. Blisko 1 500 drogerii w Polsce i ponad 4 000 na świecie. Więcej informacji oraz adresy placówek dostępne tutaj.

Skontaktuj się z przedstawicielem

Nie wiesz gdzie poszukiwać naszych produktów? Chcesz nawiązać z nami współpracę? Nasi przedstawiciele są do twojej dyspozycji.

Dział Handlowy

Tomasz Kliś

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu
tel: +48 533 380 103
e-mail: tklis@gfsp.pl

Piotr Palewicz

Manager ds. Rozwoju Rynku
tel: +48 537 820 221
e-mail: ppalewicz@gfsp.pl

Grzegorz Grychtoł

Manager ds. Rozwoju Sprzedaży Europa Środkowo-Zachodnia
tel: +48 530 570 806
e-mail: ggrychtol@gfsp.pl

Eliasz Wójcik

Manager ds. Exportu i E-commerce
tel: +48 577 513 700
e-mail: ewojcik@gfsp.pl

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.