Sklep firmowy Incola – adres

W naszym sklepie firmowym w Krakowie, znajdziecie pełną ofertę bezglutenowych produktów Incola, w bardzo atrakcyjnych cenach oraz liczne promocje. Zapraszamy!

KRAKÓW
ul. J. Chełmońskiego 136 (naprzeciw Galerii Bronowickiej)
31-340 Kraków
tel: 502 512 202

Godziny otwarcia sklepu firmowego:
Poniedziałek-piątek: 7:00-18:00
Sobota: 7:00-15:00
Niedziela: nieczynne

Sklep firmowy Incola Kraków - adres

Skontaktuj się z przedstawicielem

Nie wiesz gdzie poszukiwać naszych produktów? Chcesz nawiązać z nami współpracę? Nasi przedstawiciele są do twojej dyspozycji.

Dział Handlowy

Tomasz Kliś

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu
tel: +48 533 380 103
e-mail: tklis@gfsp.pl

Piotr Palewicz

Manager ds. Rozwoju Rynku
tel: +48 537 820 221
e-mail: ppalewicz@gfsp.pl

Grzegorz Grychtoł

Manager ds. Rozwoju Sprzedaży Europa Środkowo-Zachodnia
tel: +48 530 570 806
e-mail: ggrychtol@gfsp.pl

Eliasz Wójcik

Manager ds. Exportu i E-commerce
tel: +48 577 513 700
e-mail: ewojcik@gfsp.pl

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.