Sklepy internetowe

W sklepach internetowych znajdziecie Państwo wybrane produkty z oferty Incola:

chili24.pl
W sklepie internetowym Chili24.pl można znaleźć starannie wyselekcjonowane produkty – od żywności bezglutenowej po wysokiej jakości kosmetyki organiczne.

frisco.pl
Największy supermarket online z szerokim asortymentem spożywczym. Nowoczesne i wygodne zakupy.

produkty-bezglutenowe.pl
Ten sklep internetowy, to przyjemność dokonywania bezglutenowych zakupów! Szeroki asortyment, super ceny, promocje czasowe i przejrzysta szata graficzna. Zapraszamy!

delikatesyznatury.pl
Zachęcamy do odwiedzenia sklepu stacjonarnego, który znajduje się w Krośnie, ul. Pużaka 49.

smakidiet.pl
Smaki diet, to idealne miejsce dla osób poszukujących produktów zdrowych i specjalistycznych, także tych przyjaznych osobom na diecie bezglutenowej. Placówki stacjonarne to sklepy Strefa Diet, zlokalizowane w Krakowie, Katowicach i Warszawie.

singluten.pl
Sklep Sin Gluten mieści się przy al.Wojska Polskiego 41, na warszawskim Żoliborzu, w okolicy placu Grunwaldzkiego. W Sin Gluten nie trzeba czytać etykiet. Zakupy produktów bezglutenowych są w pełni bezpieczne, asortyment posiada przekreślony kłos lub czytelną informację producenta.

Vitalna Spiżarnia  to idealne miejsce dla każdego kto świadomie wybiera zdrowy styl życia.  Vitalna Spiżarnia przygotowała  dla Was bardzo szeroką ofertę produktów cieszących się uznaniem wśród klientów. Asortyment obejmuje m.in produkty BIO, produkty ekologiczne, produkty wegetariańskie oraz bezglutenowe.

friendlyfoodshop.pl
Friendly Food Shop to sklep przyjazny osobom na diecie bezglutenowej. W jego ofercie występują tylko sprawdzone i w większości certyfikowane produkty bezglutenowe. Są one w pełni bezpieczne dla osób z celiakią i na diecie bezglutenowej. Znajdują się tam również produkty naturalne, ekologiczne, z kategorii zdrowej żywności, czy pochodzące ze sprawiedliwego handlu.

Skontaktuj się z przedstawicielem

Nie wiesz gdzie poszukiwać naszych produktów? Chcesz nawiązać z nami współpracę?
Nasi przedstawiciele są do twojej dyspozycji.

Rynek Sieci Nowoczesnych i Handel Detaliczny

Dyrektor Handlowy
Tomasz Kliś
tel: +48 533 380 103
e-mail: tklis@gfsp.pl

Manager ds. Rozwoju Rynku
Piotr Palewicz
tel. +48 537 820 221
e-mail: ppalewicz@gfsp.pl

Export Manager
Łukasz Gałka
tel. +48 577 513 700
e-mail: lgalka@gfsp.pl

Wegańskie Nowości w Auchan - Incola Crunchy - bułka pita

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.