Sklepy internetowe

W sklepach internetowych znajdziecie Państwo wybrane produkty z oferty Incola:

sklepbezglutek.pl
Sklep z bezglutenowymi produktami, który powstał po 6 latach od zdiagnozowania celiakii u jego właścicielki. W ofercie są tylko najlepsze i bezpieczne produkty dla osób, które nie mogą spożywać glutenu.

sklepbezglutenowy.com.pl
W sklepie All4Celiac można zakupić wyłącznie bezglutenowe produkty. Każdy z nich jest bezpieczny dla osób na diecie bezglutenowej. Oferta jest systematycznie rozszerzana w celu zaspokojenia potrzeb zgłaszanych przez klientów.

chili24.pl
W sklepie internetowym Chili24.pl można znaleźć starannie wyselekcjonowane produkty – od żywności bezglutenowej po wysokiej jakości kosmetyki organiczne.

biosklep.com.pl
W sklepie Biosklep znajdziecie szeroką gamę produktów Bio i bezglutenowych. Zakupów można dokonać również w sklepie stacjonarnym, zlokalizowanym w Bojanie (woj. pomorskie).

smakidiet.pl
Smaki diet, to idealne miejsce dla osób poszukujących produktów zdrowych i specjalistycznych, także tych przyjaznych osobom na diecie bezglutenowej. Placówki stacjonarne to sklepy Strefa Diet, zlokalizowane w Krakowie, Katowicach i Warszawie.

sklep-zdrowia.eu
Sklep zdrowia, to idealne miejsce dla osób, które cenią wygodne zakupy, składające się ze zdrowych i bezglutenowych przysmaków. Przejrzyście wyeksponowane informacje i liczne promocje na produkty.

naturalnosci.pl
W tym sklepie znajdziesz wszystkie produkty Incola. Nasz Incolak dba o to, by wszystkie produkty Incola były bezpieczne dla osób na diecie bezglutenowej, a jeżyk Dyzio zadba, aby przesyłki dotarły do Was bezpiecznie i na czas!

zdrowymarket24.pl
Zdrowy market, to idealne miejsce dla osób prowadzących zdrowy tryb życia. Znajdziecie w nim starannie dobrane produkty ekologiczne, naturalne oraz tradycyjną żywność.

jedzbezglutenu.pl
Sklep internetowy wyłącznie z produktami bezglutenowymi. Szybkie, wygodne, a przede wszystkim bezpieczne zakupy. Na Klientów czekają liczne promocje.

schowekzdrowia.pl
Stacjonarny sklep Schowek Zdrowia mieści się w Warszawie na Alei Krakowskiej 274. W swoim asortymencie ma ciekawe pozycje bezglutenowe, ale również wegańskie i bez cukru.

frisco.pl
Największy supermarket online z szerokim asortymentem spożywczym. Nowoczesne i wygodne zakupy.

produkty-bezglutenowe.pl
Ten sklep internetowy, to przyjemność dokonywania bezglutenowych zakupów! Szeroki asortyment, super ceny, promocje czasowe i przejrzysta szata graficzna. Zapraszamy!

delikatesyznatury.pl
Zachęcamy do odwiedzenia sklepu stacjonarnego, który znajduje się w Krośnie, ul. Pużaka 49.

singluten.pl
Sklep Sin Gluten mieści się przy al.Wojska Polskiego 41, na warszawskim Żoliborzu, w okolicy placu Grunwaldzkiego. W Sin Gluten nie trzeba czytać etykiet. Zakupy produktów bezglutenowych są w pełni bezpieczne, asortyment posiada przekreślony kłos lub czytelną informację producenta.

Vitalna Spiżarnia  to idealne miejsce dla każdego kto świadomie wybiera zdrowy styl życia.  Vitalna Spiżarnia przygotowała  dla Was bardzo szeroką ofertę produktów cieszących się uznaniem wśród klientów. Asortyment obejmuje m.in produkty BIO, produkty ekologiczne, produkty wegetariańskie oraz bezglutenowe.

friendlyfoodshop.pl
Friendly Food Shop to sklep przyjazny osobom na diecie bezglutenowej. W jego ofercie występują tylko sprawdzone i w większości certyfikowane produkty bezglutenowe. Są one w pełni bezpieczne dla osób z celiakią i na diecie bezglutenowej. Znajdują się tam również produkty naturalne, ekologiczne, z kategorii zdrowej żywności, czy pochodzące ze sprawiedliwego handlu.

ziolajaslo.com.pl
Z tym sklepem przejście na zdrową stronę życia będzie niesamowicie proste. Przystępne ceny, szybka wysyłka i rabaty dla stałych Klientów. Zapraszamy!

zebranorano.pl
Zebrano Rano, to produkty świeże, naturalne, niszowe. To nie tylko przyjazny sklep internetowy ale i sieć sklepów zlokalizowanych w Katowicach, Kielcach i Warszawie.

Bio-kiosk – sklep internetowy z żywnością bezglutenową
Mała, ale bardzo ambitna i rzetelna firma rodzinna, która prowadzi sprzedaż produktów dietetycznych, głównie bezglutenowych. Swoje produkty adresują do klientów, poszukujących żywności naturalnej, bez dodatków chemicznych, żywności ekologicznej i dietetycznej.

Mybu Market
Mybu Market to internetowy sklep z niebanalnymi produktami różnych kuchni świata jak i produktami bezglutenowymi.

Skontaktuj się z przedstawicielem

Nie wiesz gdzie poszukiwać naszych produktów? Chcesz nawiązać z nami współpracę? Nasi przedstawiciele są do twojej dyspozycji.

Dział Handlowy

Tomasz Kliś

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu
tel: +48 533 380 103
e-mail: tklis@gfsp.pl

Piotr Palewicz

Manager ds. Rozwoju Rynku
tel: +48 537 820 221
e-mail: ppalewicz@gfsp.pl

Grzegorz Grychtoł

Manager ds. Rozwoju Sprzedaży Europa Środkowo-Zachodnia
tel: +48 530 570 806
e-mail: ggrychtol@gfsp.pl

Eliasz Wójcik

Manager ds. Exportu i E-commerce
tel: +48 577 513 700
e-mail: ewojcik@gfsp.pl

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.