Formularz reklamacyjny

  W celu złożenia reklamacji bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza i kliknięcie przycisku WYŚLIJ. Nasz zespół skontaktuje się Tobą w ciągu 14 dni od momentu wpłynięcia wypełnionego wniosku. Bardzo dziękujemy za wszelkie opinie dotyczące naszych produktów, ponieważ dzięki nim możemy je stale udoskonalać!  Adres wysyłki:
  Data przydatności do spożycia:


  Data zakupu:  Zdjęcia uszkodzonego produktu (1 zdjęcie obowiązkowe):

  (maksymalna wielkość jednego załącznika to 2MB - w jednym z formatów pdf,doc,docx,png,jpg,pdf,xls,ods,odt)  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia reklamacji. Podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci przeprowadzenia procedury reklamacyjnej (art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland wymienionym w Polityka prywatności serwisu internetowego INCOLA.COM.PL (dostępny tutaj). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych przedmiotowo z rozpatrzeniem reklamacji. Osobom udostępniającym dane osobowe przysługują̨ prawa do: dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, zadania usunięcia danych i zaprzestania ich przetwarzania. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.

  Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.