GDZIE KUPIĆ

W trzech Patronackich Sklepach Internetowych Incoli znajdziecie Państwo wszystkie nasze produkty.

friendlyfoodshop.pl
Friendly Food Shop to sklep przyjazny osobom na diecie bezglutenowej. W jego ofercie występują tylko sprawdzone i w większości certyfikowane produkty bezglutenowe. Są one w pełni bezpieczne dla osób z celiakią i na diecie bezglutenowej. Znajdują się tam również produkty naturalne, ekologiczne, z kategorii zdrowej żywności, czy pochodzące ze sprawiedliwego handlu.

sklepbezglutenowy.com.pl
W sklepie All4Celiac można zakupić wyłącznie bezglutenowe produkty certyfikowane i oznaczone znakiem Przekreślonego Kłosa. Każdy z nich jest bezpieczny dla osób na diecie bezglutenowej. Oferta jest systematycznie rozszerzana w celu zaspokojenia potrzeb zgłaszanych przez klientów. Każdy produkt jest weryfikowany przed wprowadzeniem go do stałej oferty.

sklepbezglutek.pl
Sklep z bezglutenowymi produktami, który powstał po 6 latach od zdiagnozowania celiakii u jego właścicielki. W ofercie są tylko najlepsze i bezpieczne produkty dla osób, które nie mogą spożywać glutenu. Zakupów można również dokonać w sklepie stacjonarnym. Bezglutek zlokalizowany jest w Katowicach przy ul. Sienkiewicza 5/2.

TWÓJ MARKET
Sklepy sieci “Twój Market” zlokalizowane są głównie w województwie kujawsko-pomorskim, łódzkim i wielkopolskim. Sieć posiada obecnie ponad 40 sklepów. Dokładne adresy dostępne są tutaj .

 

PIEKARNIA-CUKIERNIA „U BRZĘCZKA”
Piekarnia-cukiernia „U Brzęczka” to sieć sklepów firmowych, z wyrobami piekarniczymi, zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego. Sklepy są zaopatrywane w wybrane pozycje naszego pieczywa bezglutenowego. Placówki znajdują się na terenie województwa śląskiego w Bielsku-Białej, Pszczynie, Czechowicach-Dziedzicach, Ustroniu, Pawłowicach, Tychach, Kozach i Woli (obok Pszczyny). Dokładne adresy dostępne są tutaj.

 

PIEKARNIA BOCHEN
Piekarnia Bochen to sieć piekarni, które poza własną produkcją są odbiorcami naszych produktów bezglutenowych, z kategorii pieczywo. Zapraszamy do odwiedzenia sklepów na terenie województwa śląskiego w Bytomiu, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Gliwicach, Katowicach, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu, Świętochłowicach, Tarnowskich Górach i Zabrzu. Dokładne adresy sklepów dostępne są tutaj.

 

SKLEPY SIECI WIZAN
Sieć handlowa Wizan posiada sklepy na terenie województwa małopolskiego.
Chleby marki Incola można kupić w 19 sklepach zlokalizowanych w Andrychowie, Zagórniku, Rzykach, Brzezince, Targanicach, Wadowicach, Mucharzu, Zembrzycach, Budzowie, Palczy, Spytkowicach, Grodzisku, Zatorze, Podolszy i Wieprzu. Dokładne adresy sklepów dostępne tutaj.

Zobacz listy sklepów w wybranych województwach:

 

ŚLĄSKIEklik

DOLNOŚLĄSKIEklik

MAZOWIECKIEklik

WIELKOPOLSKIEklik

 

Dokładamy wszelkich starań, aby rozszerzać naszą dystrybucję na terenie całej Polski. Nasze produkty można również znaleźć w wybranych sklepach ze zdrową żywnością.

Nie ma naszych produktów w Twoim ulubionym sklepie? Zgłoś jego właścicielowi swoje zainteresowanie nimi, i napisz do nas, a przyłożymy wszelkich starań, aby się tam pojawiły.

Nie możesz znaleźć produktów Incola w okolicy? Zapytaj nas, a wskażemy najbliższe sklepy, które zaopatrujemy, lub podpowiemy Ci rozwiązanie.

W sklepach internetowych znajdziecie Państwo wybrane produkty z oferty Incola:

chili24.pl
W sklepie internetowym Chili24.pl można znaleźć starannie wyselekcjonowane produkty - od żywności bezglutenowej po wysokiej jakości kosmetyki organiczne.

zdrowonanowo.eu
W sklepie Zdrowo na nowo to szeroka oferta produktów bezglutenowych, bio, kosmetyków naturalnych i suplementów diety.

spizarniamlodosci.pl
W sklepie internetowym Chili24.pl można znaleźć starannie wyselekcjonowane produkty - od żywności bezglutenowej po wysokiej jakości kosmetyki organiczne.

Stacjonarny sklep firmowy Incola  – KRAKÓW
ul. J. Chełmońskiego 136 (naprzeciw Galerii Bronowickiej)
31-340 Kraków

Godziny otwarcia sklepu firmowego:
Poniedziałek-piątek: 7:30-18:00
Sobota: 7:30-13:00
Niedziela: nieczynne

 

W naszym sklepie firmowym znajdziecie pełną ofertę bezglutenowych produktów Incola w bardzo atrakcyjnych cenach oraz liczne promocje. Zapraszamy!

Incolak

ŻABKA I FRESHMARKET
Nasz bezglutenowy chleb z ziarnami 200 g jest dostępny w sklepach sieci Żabka i Freshmarket. Sieć posiada około 4700 placówek w całej Polsce. Adresy wszystkich sklepów są dostępne na stronie Żabki w lokalizatorze sklepów.

 

ROSSMANN

Nasze minicake Brownie i Truskawkowiec są dostępne w 800 drogeriach Rossmann w całej Polsce. Lokalizator sklepów znajdziesz tutaj.

 

KUCHNIE ŚWIATA
Kuchanie Świata to sieć delikatesów, która posiada rozwiniętą ofertę marki Incola. Sklepy zlokalizowane są w wybranych centrach handlowych w Polsce we Wrocławiu, Bydgoszczy, Łodzi, Krakowie, Warszawie, Konstancin-Jeziorna, Gdańsku, Katowicach i Poznaniu. Adresy sklepów Kuchnie Świata dostępne są tutaj.

 

CARREFOUR
Carrefour to sieć sklepów zlokalizowanych w całej Polsce. Wybrane pozycje z naszej oferty, z kategorii pieczywo i ciasta, dostępne są w stałej sprzedaży. Lista placówek Carrefour z ofertą produktów Incola dostępna jest tutaj.

Skontaktuj się z przedstawicielem

Nie wiesz gdzie poszukiwać naszych produktów? Chcesz nawiązać z nami współpracę?
Nasi przedstawiciele są do twojej dyspozycji.

Radosław Matusyk
Dyrektor Regionalny
tel: +48 530 334 630
e-mail: rmatusyk@gfsp.pl
Łukasz
Pięta
Dyrektor ds. Rozwoju Rynku
tel: +48 534 997 970
e-mail: lpieta@gfsp.pl
Bezglutenowe produkty Incola w sklepach Netto

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.