ZAKŁAD PRODUKCYJNY ADRES

Gluten Free Solutions Poland Sp. z o.o.
ul. Komorowicka 110, Bielsko-Biała 43-300

SKLEP FIRMOWY ADRES

ul. J. Chełmońskiego 136 (naprzeciw Galerii Bronowickiej)
31-340 Kraków

Godziny otwarcia sklepu firmowego:
Poniedziałek-piątek: 7:30-18:00
Sobota: 7:30-13:00
Niedziela: nieczynne

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zapoznałem/am się z poniższymi informacjami i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych we wskazanych poniżej celach i zakresie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania (art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland wymienionym w Polityka prywatności serwisu internetowego INCOLA.COM.PL Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.

DANE KONTAKTOWE

Biuro
tel. +48 33 333 90 92
e-mail: biuro@gfsp.pl

Kontakt międzynarodowy
Łukasz Gałka
tel. +48 577 513 700
e-mail: lgalka@gfsp.pl

Dostawy/ Dział zakupów
Paweł Ficek
tel. +48 530 922 100
e-mail: pficek@gfsp.pl

Rynek Sieci Nowoczesnych i Handel Detaliczny

Dyrektor Handlowy
Tomasz Kliś
tel. +48 533 380 103
e-mail: tklis@gfsp.pl

Dział Zamówień
Ewelina Kopiczko
tel. +48 530 611 120
e-mail: zamowienia@gfsp.pl

Dział Rozwoju i Jakości Produktu

Dział Jakości
Sabina Misterowicz
e-mail: smisterowicz@gfsp.pl

Dział Reklamacji
prosimy o zgłaszanie reklamacji poprzez formularz reklamacyjny

Dział Marketingu
Anna Raczek
tel. +48 533 869 086
e-mail: araczek@gfsp.pl

Wegańskie Nowości w Auchan - Incola Crunchy - bułka pita

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.