Nasz adres

Gluten Free Solutions Poland Sp. z o.o.
ul. Komorowicka 110, Bielsko-Biała 43-300

Napisz do nas

Oświadczam, że zapoznałem/am się z poniższymi informacjami i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych we wskazanych poniżej celach i zakresie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania (art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland wymienionym w Polityka prywatności serwisu internetowego INCOLA.COM.PL Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.

DANE KONTAKTOWE

Biuro
tel. +48 33 333 90 92
e-mail: biuro@gfsp.pl

Kontakt międzynarodowy
Łukasz Gałka
tel. +48 530 611 120
e-mail: lgalka@gfsp.pl

Dostawy/ Dział zakupów
Paweł Ficek
tel. +48 530 922 100
e-mail: pficek@gfsp.pl

Rynek Sieci Nowoczesnych i Handel Detaliczny

Menedżer ds. Rozwoju Sprzedaży i Rynku
Tomasz Kliś
tel. +48 533 380 103
e-mail: tklis@gfsp.pl

Menedżer ds. Rozwoju Sprzedaży Region południowej Polski
Radosław Matusyk
tel. +48 530 334 630
e-mail: rmatusyk@gfsp.pl

Menedżer ds. Rozwoju Sprzedaży Region północnej Polski
Patrycja Dolega
tel: +48 537 820 221
e-mail: pdolega@gfsp.pl

Dział Zamówień
Łukasz Gałka
tel. +48 530 611 120
e-mail: lgalka@gfsp.pl

Dział Rozwoju i Jakości Produktu

Dyrektor ds. Rozwoju
Beata Kalfas-Dobrzańska
tel. +48 530 117 230
e-mail: bkalfas@gfsp.pl

Kierownik Działu Jakości
Agnieszka Krakowińska
tel: +48 530 782 470
e-mail: akrakowinska@gfsp.pl

Dział Reklamacji
e-mail: reklamacje@gfsp.pl

Dział Marketingu
Anna Raczek
tel. +48 533 869 086
e-mail: araczek@gfsp.pl

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.incola.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl